DORADZIMY NA KAŻDYM KROKU

Nasza współpracę zaczniemy od rozmowy na temat Twojej firmy i Twoich oczekiwań

Zaczynamy od nazwy

Nazwa firmy jest jak imię – podstawowy element naszej tożsamości. Stworzymy dla Ciebie świetną nazwę, która odzwierciedli cel i wartości Twojej firmy.

 

Następny krok to logo

Logo to nie tylko znak rozpoznawczy, wizytówka firmy i jej symbol. Logo dla firmy jest jak twarz dla człowieka. Zaprojektujemy dla Twojej firmy charakterystyczne logo, które pozwoli klientom rozpoznać Twoją markę i ją zapamiętać.

 

Wizerunek i strona internetowa

Począwszy od doboru kolorów, poprzez wybór fontów, grafik i rozkładu treści stworzymy dla Ciebie spójną identyfikację wizerunkową w sieci. Zredagujemy na Twojej stronie treści tak, aby trafiały do klienta i skutecznie go zainteresowały twoją ofertą.

Naszą ofertę cenową dostosowujemy do oczekiwań, potrzeb i budżetu naszego Klienta. Cena obejmuje wartość pracy nad projektem i zależy od stopnia jego złożoności. Nasze projekty są efektem intensywnej pracy twórczej poświęconej indywidualnemu Klientowi i przyczyniają się do rozwoju i sukcesu jego firmy.

Potrzebujesz pomocy w wystroju?

Mamy zespół ludzi, którzy projektują wnętrza i pięknie je wykańczają. Jeśli stworzyć fajny lokal, możesz zlecić projekt nam. Projekt wnętrza możesz połączyć z pozostałymi elementami tożsamościowymi firmy jak nazwa i logo.

Możesz otrzymać od nas projekty folderów/wizytówek/kart upominkowych/voucherów

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną strategię marketingową. Otrzymasz wskazówki dot. promocji i reklamy LUB poprowadzimy kampanie za Ciebie.

Oferujemy pomoc w zarządzaniu social media (wybór grup docelowych, tworzenie reklam, tworzenie skutecznych postów) LUB będziemy je prowadzić za Ciebie.

Możemy pomoc w rekrutacji i zarządzaniu pracownikami

Odpowiednia komunikacja z klientami, tj. jak należy rozmawiać, a czego unikać, aby zrobić sobie tzw. „dobry pijar”. Wzbogaca on wizerunek firmy, utrwalając jej pozytywny odbiór przez klientów.

Nie obawiaj się, nie będziemy apodyktycznie narzucać Ci swoich pomysłów.

 

Nasz projekt będzie efektem wspólnych rozmów i na pewno musi dotrzeć do Twojego serca. Możemy podpowiedzieć Ci, który kierunek ma – naszym zdaniem – najlepsze szanse na sukces, ale wybór zawsze należy do Ciebie.

Możesz dzielić się z nami wątpliwościami i obserwacjami przez cały proces tworzenia projektu lub w pełni nam zaufać i poczekać na efekt finalny. Dostosujemy się do Twojego stylu działania. Pamiętaj, że to Ty jesteś Szefem!

Nie sprzedajemy gotowych nazw i nie wykorzystujemy wcześniej realizowanych zleceń. Klient otrzymuje całość autorskich praw majątkowych do nazwy i znaku z możliwością zastrzeżenia ich w Urzędzie Patentowym.